Uradno: Lance Stroll bo v sezoni 2019 dirkal za Force Indio

Pri ekipi Force India so še uradno potrdili, da se bo Sergiu Perezu v vozniški zasedbi za sezono 2019 pridružil še Lance Stroll.

Potem ko je dirkačev oče Lawrence Stroll pred časom kupil indijsko moštvo in ga tako rešil pred bankrotom, je že bilo samoumevno, da bo kanadski milijarder v svojo novo ekipo pripeljal tudi svojega sina.

Stroll je s Force Indio podpisal večletno pogodbo, šef ekipe Otmar Szafnauer pa je ob predstavitvi novega dirkača povedal:

Zelo smo zadovoljni, da se bo Lance pridružil naši ekipi, saj bomo imeli z njim in Sergiom Perezom zelo nadarjeno ekipo, ki lahko moštvu pomaga k še boljšim rezultatom. Lance je zelo mlad, kljub temu pa ima že kar nekaj dirkaških izkušenj v Formuli 1. V Lanceu vidimo izjemen potencial in v naši ekipi bo imel odlične pogoje, da ga v popolnosti izkoristi.

Preberite tudi:

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja