Gasly: Alonso ne mara naše ekipe ker dirkamo s Hondo

0

Potem, ko se je na kvalifikacijah pred VN Italije Fernando Alonso zapletel v incident s Kevinom Magnussenom, s Špančevim dirkanjem v Monzi ni bil zadovoljen niti Pierre Gasly. Francoz je prepričan, da je Alonso po novici o upokojitvi ob koncu sezone na stezi precej bolj agresiven.

Po kvalifikacijah Kevin Magnussen ni varčeval z besedami na Špančev račun:

“Alonso misli, da je bog in komaj čakam, da se upokoji.”

Dančevemu mnenju se pridružuje tudi Pierre Gasly, ki meni, da Alonso dirka nespoštljivo in nekorektno do ostalih dirkačev:

[su_quote]V prvi šikani me je zrinil s steze in medtem, ko sem bil na robniku je trčil vame in mi še poškodoval bolid. Menim, da to ni pošteno. Dirkači bi morali svojim nasprotnikom pustiti nekaj malega prostora. Alonso ve, da ga prihodnje leto ne bo v Formuli 1 in zato vozi še bolj agresivno. Hkrati vem, da naše ekipe ne mara, ker dirkamo s Hondinimi pogonskimi sklopi, a to zagotovo ni pravi način obnašanja na stezi.[/su_quote]

[wpmp_post_display name=”AKTUALNO” type=”type1″ source=”post” categories=”all” posts_source=”all_posts” layout=”layout1″ custom_style=”off” maincolor=”#eeeeee” secondarycolor=”#eeeeee” thirdcolor=”#eeeeee” date=”true” date_format=”F j, Y g:i a” comments=”true” author=”true” category_show=”true” view=”false” social=”true” order=”DESC” orderby=”modified” post_type=”undefined” categories_post_type=””]

guest

0 Komentarji
Inline Feedbacks
Oglejte si vse komentarje